Klik om zoom mogelijk te
Loading Maps
We hebben er geen resultaten gevonden
Map openen
Bekijken Roadmap Satelliet Hybrid Terrein Mijn locatie Volledig scherm Vorige Volgende
Geavanceerd Zoeken
We hebben gevonden 0 resultaten. Wilt u nu de resultaten laden?
Geavanceerd Zoeken
we hebben gevonden 0 resultaten
Uw zoekresultaten

Ons landelijk Team, uw makelaar!

Wie zijn wij? Het landelijke team van De OpbodMakelaar bestaat uit gedreven, professionele en creatieve zelfstandig ondernemers. Doordat elke OpbodMakelaar een zelfstandig ondernemer is, doen ze net dat stapje extra om uw woning zo snel mogelijk te verkopen tegen de beste prijs.

De OpbodMakelaar kenmerkt zich door een goede bereikbaarheid, zowel ’s avonds en in het weekend. Wij staan voor een mooie maar eerlijke presentatie van uw woning. Tel daar bij op onze unieke verkoopmethode per Opbod en u heeft in een notendop de succesformule van De OpbodMakelaar.

Kl (63)
Ons landelijke team van makelaars is groeiende sinds de succesvolle start in 2011. Door de geografische spreiding van onze makelaars hebben we landelijke dekking. Wij verkopen woningen door heel Nederland! Steeds meer makelaars sluiten zich aan bij het concept van De OpbodMakelaar.

Onze gegevens:
U kunt voor alle zaken de backoffice van De OpbodMakelaar bereiken op het landelijke nummer:
T 085 – 27 36 100 of per email op info@opbodmakelaar.nl
Heeft u een vraag of interesse in een GRATIS Waardescan van uw woning? Wij helpen u graag verder!

Uw makelaar:
Hieronder staan de mensen uit “het veld”, uw makelaar, uit uw regio. Menselijkheid en eerlijkheid zijn waarden waar wij voor staan, dus neem gerust contact op met hem of haar.

Rob Verzijlbergen

Makelaar Heemstede
06 - 26 32 47 19
rob@opbodmakelaar.nl

Mariyam Lalee

Makelaar Rotterdam
06 - 413 74 365
mariyam@opbodmakelaar.nl

Wim Lamot

Makelaar Eindhoven
06 - 57 42 52 97
wim@opbodmakelaar.nl

Danny Pellegrom

Makelaar Elst
06 - 16982944
danny@opbodmakelaar.nl

Ron Geesink

Makelaar Hardenberg
06 - 304 144 94
ron@besteprijsmakelaars.nl

Sander Eshuis

Makelaar Breda
06 - 402 18 967
sander@opbodmakelaar.nl

Marleen Onbekent

Makelaar Den Haag
06 - 523 428 06
marleen@opbodmakelaar.nl

Marc Menses

Makelaar Groningen
06 - 301 83 451
marc@opbodmakelaar.nl

Patrick Arnoldus

Directeur
06 - 47 950 920
patrick@opbodmakelaar.nl

Bart Bouman

Makelaar RMT
06 - 26 522 331
bart@opbodmakelaar.nl
  • Contact

  • Uw huis komt te staan op:

    Huis verkopen Funda
  • Reset Password

  • Like ons!